Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS pił i jechał. Od miesiąca zastanawia się czy złożyć mandat

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2018 r. o 07:05 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Jak zostanę prezydentem miasta naszego, to będzie można pić umiarkowanie. Nie tak, żeby się upić i walać.
 A czy będzie można walić małpki jak co niektórzy w pisie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tak jak wymieniłem. Kierowcy też będą surowo karani, za alkohol, za papierosy, za wszystko. Wszyscy i zawsze za kadencji mojej. Są to fundamenta programu mojego i proszę całego miasta oddać na mnie głos, dziękuję Państwu.
 Chłopie masz mój głos i kolegów spod sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Arturze, kończ waść, wstydu oszczędź puławiakom! Mężczyznę poznaje się po tym jak kończy..., a pan jesteś jeszcze mały chłopczyk w krótkich spodenkach, któremu przewróciło się od władzy w główce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobie to wstyd już dawno sobie robi. (Nie)płaceniem dzieciom za roznoszenie ulotek, ogromnymi długami, komornikami na kontach, arogancją, butą,pychą! Obmawianiem przyjaciół za plecami. Ale to, że robi Posłowi Szulowskiemu i PISowi wstyd i wiochę na całego, to mu nie wybaczę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha haha haha ale jaja. Jak w kiepskich. Najlepszy to ten dziennikarzyna co od redakcji do redakcji lata a z mali u go za ryj wyciągali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest bez grzechu kamieniem niech rzuci Katolicy od siedmiu boleści :) Mam wrażenie czy się mylę że sam margines tu komentuje? Nikt nie ma odwagi się przedstawić, przeklinają, wzywają ludzie z rynsztoka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedział nie margines przedstawiając się wszystkim :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...szybka rozprawa i szybie ułaskawienie przez PAD! Chociaż on specjalizuje się w ułaskawianiu przestępców bez prawomocnych wyroków! A wiec puławski rajca ma szansę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arturowi K. już "dziękujemy" za "reklamę" Puław!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto jest bez kamienia niech chociaż zrzesza ******dziennikwschodni.pl/bilgoraj/wjechal-w-slup-majac-blisko-25-promila-alkoholu-policjant-i-radny-podejrzany,n,1000211734.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Artur K. się waha i waha... To jak ten pan głosował w radzie, skoro taki wahający?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój Arturowi 16 promila. Radny z Biłgoraja też z PISu miał 2,5 promila i też walnął autem w drzewo! Artur przy nim to pikuś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miał i nie walnął, tylko jest o to podejrzany - do winy się nie przyznał i jest ciągle niewinny, a do tego policjant...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to, że PiS to partia pijaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani nasz pan Radny nie jest, ani pan Policjant nie był i nie jest z PISu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur 1,6 był w pisie i z pisu został radnym,a do tego ciągle jeszcze z pisem pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Artur, szacun już krajowe media o tobie piszą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był ale go wyrzucili, Policjant być nawet nie mógł, a z list PISu mogą i ludzie spoza tej partii kandydować - chociażby nawet kandydaci niezależni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pisu go wyrzucili 4 albo 5 grudnia.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego że go wyrzucili, przeciętny suweren nadal myśli że on w PiSie jest bo jest w radzie miasta i ciekawe czy nagle będzie w opozycji do PiSu i Grobla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...